تسلیت به مناسبت ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر

دختر بدرالدجی امشب سه جا دارد عزا
گاه می گوید پدر، گاهی حسن، گاهی رضا

ایام جانکاه سالروز رحلت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و اله و سلم) و همچنین شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا (علیه السلام) را به همگان به ویژه وبلاگنویسان عزیز تسلیت عرض می کنیم.

/ 4 نظر / 18 بازدید
admin

سی و سه پل دانلود افتتاح شد www.33poldl.com

استخدام پزشکان در کشور دانمارک

استخدام و مهاجرت پزشکان به کشور دانمارک www.rahnamanet.com 1 آگهی را باز کنید و بنر سمت چپ بالا را کلیک کنید

هجدهمین سالگرد فاجعه خونین افشار

"":<-:\>-: بـاز دســـت آشــــنـــایـی غــــارت گـــــلـــــزار کــــرد آتـــشـــی را در بســـــاط گــــلشـــــن ایـثـــــار کــرد باد تنــــدی بـــر بهــــــار آرزو یــــــازیــــــــد دســــــت وحشـــــت پایــــــیز را با فتــــــنـــه ای تـــکــــرار کرد دیـــده نرگــــس دریغـــا خون فشــــان شــد در بـهـــار بلبــل غــــمــــدیده تا که نـــــاله هــــــای زار کـــــــرد کوهســـاران، ســوگوار و جویــــباران، غم بــــــــدوش جغذ شــــوم شـــام وحــشت در چشــم دربـــــار کـرد ســرو را قامت شکــــست و سبزه در خون خفــــت باز خیـــــــل آفت گســــتری ، چون طــــــرح نکبـت بار کرد فصـــل مـــرگ مرغـــزار و موســــم غارتگــری اســت دزد مصـــــحفدار بنــگـــــــر، باغـــــــبان بــــردار کــــرد ,|::

مهدی آقاجانی

با سلام ... در صورت تمایل به تبادل لین، لینک سایت ما را در وبلاگ خود ثبت کنید و به ما خبر دهید تا شما را لینک کنیم ! با تشکر